50.625,00 KR

eks. mva
40.500,00 KR

Tilgjengelighet:
På lager
Produktkode:
37790
Produsent:
Systemair / Villavent
Kjøp

Beskrivelse

DVN Takvifte med vertikalt utløp, 120 °C

  • Temperatur opp til 120 °C
  • Viftehus i aluminium
  • Motor utenfor luftstrøm
  • Isolert og ikke-isolerte versjoner

Flere motorvarianter
DVN-vifter er tilgjengelige med forskjellige motorvarianter, som AC- og EC-motorer.

Effektiv
DVN-serien har bakoverbøyde aluminiumsskovler og høyeffektive motorer for maksimal luftmengde og lave driftskostnader.

DVN-viftene kan leveres med høyeffektiv AC-motor eller energibesparende EC-motor med høy virkningsgrad. DVNI-versjonen er isolert med 50 mm mineralull. I DVN/DVNI-EC er styrelektronikken integrert i viftemotoren. Viftene kan turtallsreguleres via internt potensiometer, eller eksternt 0-10V signal. Alle viftene har 10V utgang som kan brukes til potensiometer eller sensor. Viftene har potensialfri utgang for feilmelding. DNV med AC-motor kan kun reguleres med frekvensomformer.

Viftehus og viftehjul er produsert i sjøvannsbestandig aluminium. Fotplate er produsert i galvaniset stål, og beskyttelsesgitter er pluverlakkert galvanisert stål. Alle viftene har bakoverbøyde skovler.

For å beskytte motoren mot overoppheting har EC-viftene integrert motorvern, og AC-viftene integrert termokontakt med utlagte ledere som tilkobles eksternt termokontaktmotorvern.

NB! DVN/I-EC: Ved bruk av eksternt potensiometer, må internt potensiometer fjernes.

 

 

Dokumenter

Se produsentens produktside

Finner du ikke det du leter etter?

Nettbutikken inneholder per i dag kun et lite utvalg av vårt sortiment. Finner du ikke produktet du leter etter, ta kontakt med oss her eller på telefon 22120066

Om oss

Makitech AS leverer komplette pakker for balansert ventilasjon med varmegjenvinning og det meste av ventilasjonsprodukter innenfor boligventilasjon. Vi har høyt fokus på kvalitet og service. Som kunde hos oss garanterer vi en trygg, hyggelig og lønnsom netthandel.

Kontakt oss

22 12 00 66
Send oss en epost
...